Grecja, Macedonia. Filip III Arrhidaios 323-317 p.n.e. Drachma 322-319 p.n.e., Kolofon

120 PLN
Cena końcowa: 400 PLN
Przebicie: + 233 %

Aw.: Głowa Heraklesa w prawo
Rw.: Zeus siedzący na tronie w lewo

Ładny egzemplarz. Patyna.

Price 1769

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 4,17 g Ag