Portugalia. 100 reis 1886

Aukcja 19 - sesja III ( 18 Marca 2019 )

60 PLN
Cena końcowa: 70 PLN
Przebicie: + 17 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 2,56 g Ag