Zamość. 6 groszy 1813, Oblężenie

Aukcja 4 ( 19 Październik 2013 )

6 000 PLN
Cena końcowa: 10 800 PLN
Przebicie: + 80 %
Aw.: W polu napis w czterech wierszach: PIENIĄDZ / W OBLEZENIU / ZAMOSCIA / 1813
Rw.: Nominał 6 /GROSZY, poniżej dwie gałązki, wokoło: BOŻE DOPOMÓŻ WIERNYM OYCZYZNIE

Patyna.

Kopicki 8448; Plage 121; Hcz. 3490; Karolkiewicz 2547; Berezowski 15; Parchimowicz 1010 Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 12,1 g Cu
Średnica: 33 mm

Aukcja 4
19, Październik 2013
Hotel Radisson