II RP. 2 złote 1924 literka H, Birmingham PCGS AU58

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

4 000 PLN
Cena końcowa: 5 000 PLN
Przebicie: + 25 %

Jedna z najrzadszych monet II RP.
Bardzo ładny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i zachowana jakość detali. Delikatna patyna. Rzadkość w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109B; Fischer OB 009

Stan zachowania: PCGS AU58