Sygnet dystynktorium rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

900 PLN
Cena końcowa: 1 850 PLN
Przebicie: + 106 %

Sygnet dystynktorium rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Symbole:
- herb Giedymina (słupy)
- herb Jadwigi, fudatorki uniwersytetu
- herb Polski
- herb Litwy.
U góry i dołu skrzyżowane berła rektorskie.
Srebro rodowane, niepuncowane. Kamień - szkło szafirowe. Okres powojenny po 1945 roku. Duży rozmiar, bo noszony na rękawicy.
Bardzo dobry stan zachowania. Bardzo ciekawy przedmiot.

Stan zachowania:
Waga: 31,2 g Ag