Rosja. Order Św. Stanisława III klasa, ZŁOTO

2 500 PLN
Cena końcowa: 3 100 PLN
Przebicie: + 24 %

Zachowany w prawie idealnym stanie zachowania, brak śladów noszenia, emalie nienaruszone, bez wstążki. Cechy probiercze złota „56” (14 ct) na uchu z przełomu XIX i XX wieku. Inicjały wytwórcy AK na dolnym ramieniu krzyża i znak dostawcy dworu carskiego na górnym. Duża rzadkość w tak znakomitym stanie zachowania.

Wymiary: 42 x 40 mm

Stan zachowania:
Waga: 10,44 g Au