II RP. 10 złotych 1934 Piłsudski NGC MS64 (MAX)

4 000 PLN
( Niedziela, 17 Marca, 09:00:00 )

Jedyna i najwyższa nota gradingowa na świecie.
Rzadka moneta obiegowa w idealnym stanie zachowania. Połysk na całej powierzchni, delikatna patyna. Gabinetowa sztuka.

Parchimowicz 124a

Stan zachowania: NGC MS64 (MAX)

Aukcja 19 - sesja II
17, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła