II RP. 10 złotych 1934 Piłsudski NGC MS64 (MAX)

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

4 000 PLN
Cena końcowa: 11 000 PLN
Przebicie: + 175 %

Jedyna i najwyższa nota gradingowa na świecie.
Rzadka moneta obiegowa w idealnym stanie zachowania. Połysk na całej powierzchni, delikatna patyna. Gabinetowa sztuka.

Parchimowicz 124a

Stan zachowania: NGC MS64 (MAX)