Wolne Miasto Gdańsk/Danzig 1 Gulden 1923 NGC MS63

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

400 PLN
Cena końcowa: 800 PLN
Przebicie: + 100 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna, kolorowa patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Fischer WMG 011; Parchimowicz 61a

Stan zachowania: NGC MS63