Wolne Miasto Gdańsk/Danzig. 2 Guldeny 1932

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

600 PLN
Cena końcowa: 1 300 PLN
Przebicie: + 117 %

Rzadki rocznik.

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Delikatny połysk menniczy, patyna.

Fischer WMG 014; Parchimowicz 64

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 9,92 g Ag