II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem mennicy)

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

50 PLN
Cena końcowa: 70 PLN
Przebicie: + 40 %

Delikatny połysk, patyna.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 22,05 g Ag