II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem)

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

80 PLN
Cena końcowa: 100 PLN
Przebicie: + 25 %

Połysk, złocista patyna. Piękna prezencja monety.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 21,98 g Ag