II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem mennicy) PCGS MS62

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

220 PLN
Cena końcowa: 460 PLN
Przebicie: + 109 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk menniczy, delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: PCGS MS62