II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

80 PLN
Cena końcowa: 160 PLN
Przebicie: + 100 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna.

Parchimowicz 120b

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 22,01 g Ag