II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (bez znaku)

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

90 PLN
Cena końcowa: 125 PLN
Przebicie: + 39 %

Piękny połysk menniczy, złocista patyna. Piękna prezencja.

Parchimowicz 120b

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 21,98 g Ag