II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (bez znaku) NGC MS62

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

220 PLN
Cena końcowa: 350 PLN
Przebicie: + 59 %

Piękny, menniczy egzemplarz. Wspaniały połysk menniczy na całej powierzchni monety, złocista patyna.

Parchimowicz 120b

Stan zachowania: NGC MS62