II RP. 20 złotych 1925 Chrobry NGC MS63

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

1 900 PLN
Cena końcowa: 2 200 PLN
Przebicie: + 16 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy, delikatna patyna. Moneta rzadsza w takim stanie zachowania.

Fischer OB 025; Parchimowicz 126

Stan zachowania: NGC MS63