Austria. 1 krajcar 1863 E NGC XF45 (MAX) Princeps Collection - RZADKOŚĆ

Aukcja 19 - sesja III ( 18 Marca 2019 )

300 PLN
Cena końcowa: 310 PLN
Przebicie: + 3 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie. Ekstremalnie rzadki i najbardziej poszukiwany i trudny do zdobycia rocznik

Ładny egzemplarz, brązowa patyna.

KM 2186

Stan zachowania: NGC XF45 (MAX)