Austria. 1 krajcar 1781 G NGC MS61 BN (MAX) Princeps Collection

Aukcja 19 - sesja III ( 18 Marca 2019 )

300 PLN
Cena końcowa: 320 PLN
Przebicie: + 7 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie. Bardzo rzadki szczególnie w takim stanie zachowania rocznik.

Menniczy egzemplarz. Piękna, brązowa patyna.

Stan zachowania: NGC MS61 BN (MAX)