Austria. Leopold I. Półtalar (1/2 talara) 1701KB, Kremnica

Aukcja 19 - sesja III ( 18 Marca 2019 )

600 PLN
Cena końcowa: 850 PLN
Przebicie: + 42 %

Piękna wiekowa patyna, wyraźne detale. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Herinek 851

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 14,29 g Ag