Austria. Leopold I. Półtalar (1/2 talara) 1699 KB, Kremnica

Aukcja 19 - sesja III ( 18 Marca 2019 )

600 PLN
Cena końcowa: 825 PLN
Przebicie: + 38 %

Piękna wiekowa patyna, wyraźnie detale. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Herinek 849

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 14,22 g Ag