ll RP. PRÓBA brąz 1 grosz 1923 Kings Norton PCGS SP62 BN (MAX)

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

5 000 PLN
Cena końcowa: 6 250 PLN
Przebicie: + 25 %

Jedyna i najwyższa nota gradingowa na świecie.
Rzadka moneta wybita stemplem odwróconym, w nakładzie 30 sztuk. Na rewersie, pod napisem GROSZ, litery KN - Kings Norton.
Wyśmienity stan zachowania, piękna, kolorowa patyna, delikatny połysk.
Parchimowicz P 101a

Stan zachowania: PCGS SP62 BN (MAX)