II RP. 10 złotych 1936 Piłsudski NGC MS64

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

600 PLN
Cena końcowa: 1 300 PLN
Przebicie: + 117 %

Bardzo wysoka nota gradingowa.

Gabinetowa sztuka. Połysk menniczy na całej powierzchni, kolorowa patyna.

Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 124c

Stan zachowania: NGC MS64