II RP. 10 złotych 1934 Piłsudski NGC AU53

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

Cena wywoławcza:
200 PLN
260 PLN
+ 30 %

Ładny egzemplarz rzadkiego rocznika. Delikatny połysk, matowa patyna.

Parchimowicz 123

Stan zachowania: NGC AU53