II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (bez znaku) NGC MS62

220 PLN
( Niedziela, 17 Marca, 09:00:00 )

Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk menniczy, delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 120b

Stan zachowania: NGC MS62

Aukcja 19 - sesja II
17, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła