II RP. 10 złotych 1933 głowa kobiety NGC MS62

220 PLN
( Niedziela, 17 Marca, 09:00:00 )

Połysk na całej powierzchni monety. Delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 120c

Stan zachowania: NGC MS62

Aukcja 19 - sesja II
17, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła