II RP. 10 złotych 1933 głowa kobiety NGC MS62

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

Cena wywoławcza:
220 PLN
750 PLN
+ 241 %

Połysk na całej powierzchni monety. Delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 120c

Stan zachowania: NGC MS62