II RP. 10 złotych 1933 głowa kobiety NGC MS62

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

220 PLN
Cena końcowa: 750 PLN
Przebicie: + 241 %

Połysk na całej powierzchni monety. Delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 120c

Stan zachowania: NGC MS62