II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem mennicy) NGC MS63

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

400 PLN
Cena końcowa: 1 425 PLN
Przebicie: + 256 %

Menniczy egzemplarz z ładną patyna podkreślającą detale. Piękna prezencja.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: NGC MS63