II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem mennicy) NGC MS63

400 PLN
( Niedziela, 17 Marca, 09:00:00 )

Menniczy egzemplarz z ładną patyna podkreślającą detale. Piękna prezencja.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: NGC MS63

Aukcja 19 - sesja II
17, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła