II RP. 10 złotych Bolesław Chrobry 1925 NGC MS64 PL PROOF LIKE

Aukcja 19 - sesja II ( 17 Marca 2019 )

1 200 PLN
Cena końcowa: 1 850 PLN
Przebicie: + 54 %

Egzemplarz otrzymał  dopisek PL, co oznacza że takie monety nie występują jako bite stemplem lustrzanym - jednak oferowany przez nas egzemplarz nosi wszelkie cechy ówczesnych lustrzanek, czyli wspaniałe lustro mennicze i wypukłe elementach monety co sprawia że prezentuje się jak lustrzanka. Monety okresu II RP bardzo rzadko występują z dopiskiem PL.

Stan zachowania: NGC MS64 PL PROOF LIKE