ll RP. 2 złote 1924 literka H, Birmingham NGC MS61 - punca państwowa

6 500 PLN
( Niedziela, 17 Marca, 09:00:00 )

Moneta z cechą Polskiego Urzędu Probierczego umieszczoną na rewersie po napisie ZŁOTE.

Nieznany powód i cel umieszczenia dodatkowej cechy srebra na monecie. Sama moneta w menniczym stanie zachowania z delikatną patyną i ostrymi detalami.

Duża rzadkość na rynku numizmatycznym. Egzemplarz do najlepszych zbiorów.

Parchimowicz 109b

Stan zachowania: NGC MS61

Aukcja 19 - sesja II
17, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła