II RP. PRÓBA srebro, 5 złotych 1925, Konstytucja 81 perełek, NGC MS61 Karolina Collection

20 000 PLN
( Niedziela, 17 Marca, 09:00:00 )

Wysoka nota gradingowa  tylko 3 egzemplarze ocenione wyżej.

Bardzo rzadka i efektowna międzywojenna próbna moneta wybita w nieznanym nakładzie. Odmiana z 81 perełkami, srebro. Obiekt pożądania wszystkich kolekcjonerów monet II RP - zarówno monet obiegowych, jak i próbnych.

Połysk, ostre detale, delikatna patyna. Piękna i rzadka moneta do najlepszych zbiorów.

Parchimowicz 113b

Stan zachowania: NGC MS61

Aukcja 19 - sesja II
17, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła