Rosja, ZSRR. Order Przyjaźni, srebro

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 200 PLN
Przebicie: + 20 %

Order Przyjaźni, srebro, emalia. Wymiary: 51 x 48 mm. Nakładki mocowane sześcioma nitowanymi sztyftami. Na rewersie wypukła sygnatura wykonawcy oraz grawerowany numer 71748.

Bardzo dobry stan zachowania przedmiotu.

Stan zachowania: