Rosja, ZSRR. Order Czerwonego Sztandaru Pracy

150 PLN
Cena końcowa: 155 PLN
Przebicie: + 3 %

Nakładki mocowane na uchu. Na rewersie nabita sygnatura radzieckiej mennicy oraz wygrawerowany numer 1065051. Emalie kompletne.

Stan zachowania zbliżony do idealnego.

Stan zachowania: