Rosja. Odznaka półkowa carska w formie krzyża Virtutti Militari XIX/XX w.

4 000 PLN
Cena końcowa: 4 200 PLN
Przebicie: + 5 %

Naśladownictwo polskiego krzyża VM. Odznaka pułków Lejb – Gwardii carskiej stacjonujących w Warszawie.

Biały metal. Na rewersie, na górnym ramieniu krzyża stempel wytwórcy z St. Petersburga.

Bardzo dobry stan zachowania przedmiotu. Bardzo rzadkie odznaczenie.

Wymiary: 40 x 40 mm

Stan zachowania: