Odznaka. Rosja. Order św. Stanisława - miniaturka

600 PLN
Cena końcowa: 900 PLN
Przebicie: + 50 %

Miniaturka odznaki wykonana w srebrze. Biała i czerwona emalia. Rosyjskie cechy srebra „84” z przełomu XIX i XX w. Inicjały wytwórcy na rewersie krzyża i nakrętce. Oryginalna rozeta z wstążeczki orderowej.

Bardzo dobry stan zachowania. Rzadka odznaka.

Wymiary: 20 x 20 mm

Stan zachowania: