Polskie Siły Zbrojne na zachodzie. Medal św. Jerzego dla Polaka 1942 RAF, SREBRO

Cena wywoławcza:
150 PLN
30 000 PLN
+ 19900 %

Ekstremalnie rzadkie odznaczenie.

Na rancie: Kazimierz Zbigniew W. (p. porucznik - lotnik).

Bardzo dobry stan zachowania przedmiotu. Patyna. W zestawie oryginalne pudełko.

Stan zachowania: zbliżony do idealnego (zbliżony do idealnego)
Średnica: 36 mm