Niemcy III Rzesza dyplom do krzyża NSDAP

40 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 550 %

Dyplom dla generała do Krzyża za Służbę dla NSDAP I. stopnia (Dienstauszeichnung NSDAP in Bronze fur 10 Jahre)

Dużego formatu Dyplom z nr 257 za 10 lat służby dla NSDAP dla generała Karla Hansena, datowany 30.01.1942, z faksymilą Hitlera, sucha pieczęć z napisem „Der Fuhrer”. Na rewersie Dyplomu stempel „NSDAP” i napis „Gauleitung Hamburg Gaupersonalamt nr 257”.

Wymiary: 40 x 30 cm.

Gen. Karl Hansen był odznaczony m. in. Pour le Merite, trzema różnymi Krzyżami: Rycerskim Ritterkreuz, EK i II klasy.

Stan zbliżony do idealnego.

Stan zachowania: