Niemcy III Rzesza zestaw nadań odznak sportowych

100 PLN
Cena końcowa: 300 PLN
Przebicie: + 200 %

Zestaw Nadań: Odznaki Sportowej Złotej (Reichssportabzeichen in Gold), Odznaki Sportowej Brązowej (Reichssportabzeichen in Bronze) Kurt Schwanke + Dyplom Odznaka Strzelecka (Schutzenabzeichen)

Zestaw Nadań i Dyplomów obejmuje:

1)            Nadanie Odznaki Sportowej Złotej (Reichssportabzeichen in Gold) datowane 8.07.1942 r. – stan znakomity + Nadanie na to samo nazwisko Odznaki Sportowej Srebrnej (Reichssportabzeichen in Silber) datowane 16.10.1936 r. + pismo w sprawie nadania odznaki złotej datowane 23.07.1942 r.

2)            Nadanie Odznaki Sportowej (Reichssportabzeichen in Bronze) datowane 21.08.1937 r. – stan bardzo dobry.

3)            Dyplom dekoracyjny wielkoformatowy (wymiar: 30 x 41 cm) za zajęcie I miejsca w strzelaniu i zdobyciu Odznaki Strzeleckiej (Schutzenabzeichen), datowane 1.01.41 r.

4)            Dwa inne dokumenty do nadania odznak sportowych (w tym złotej Gold).

Całość dokumentów w bardzo dobrych stanach.

Stan zachowania: