Niemcy III Rzesza zestaw nadań (3 szt.)

50 PLN
Cena końcowa: 300 PLN
Przebicie: + 500 %

Tarcza (Szyld) za Walki o Demiańsk (Demjanskschild), Krzyża Żelaznego (Eiserne Kreuz 2. Klasse) i Medalu za Kampanię Zimową na Wschodzie (Winterschlacht im Osten)

Zestaw na jedno nazwisko obejmuje:

1)            Nadanie Tarczy (Szyld) za Walki o Demiańsk (Demjanskschild) datowane 31.12.1943 r.

2)            Nadanie Krzyża Żelaznego 2 klasy (Eiserne Kreuz 2. Klasse) datowane 19.01.1942 r. podpisane własnoręcznie przez dowódcę 290 dywizji piechoty general leutnant Theodor von Wrede, odznaczony m. in. Deutsche Kreuz in Gold (26.12.1941 r.), Krzyżem Rycerskim do Krzyża Żelaznego (22.02.1942 r.).

3)            Nadanie do Medalu za Kampanię Zimową na Wschodzie (Winterschlacht im Osten) datowane 23.07.1942 r.

Interesujący zestaw na jedno nazwisko. Stany dokumentów dobre.

Stan zachowania: