Niemcy III Rzesza Nadanie odznaki trałowców

40 PLN
Cena końcowa: 300 PLN
Przebicie: + 650 %

Piękne Nadanie do Odznaki Dla Załóg Trałowców i Transportowców (Kriegsabzeichen fur Minensuch – Ubootsjagd und Sicherungsverbande) UNIKAT

Niezwykle rzadkie DEKORACYJNE Nadanie do Odznaki dla marynarzy Załóg Trałowców i Transportowców datowane 12.08.1942 r., podpisane własnoręcznie przez dowódcę 2 dywizjonu osłon stacjonującego w Boulogne (okupowana Francja) kpt. Heinrich Bramesfeld, późniejszego Szefa Sztabu niemieckiego dowództwa marynarki we Włoszech, odznaczonego m. in. Krzyżami Żelaznymi (EK I i II), Krzyżem Rycerskim (Ritterkreuz) i Krzyżem Niemieckim w Złocie (Deutsche Kreuz in Gold).

Stan zachowania: bardzo dobry (bardzo dobry)