Niemcy III Rzesza Nadanie za walkę wręcz

50 PLN
Cena końcowa: 320 PLN
Przebicie: + 540 %

Nadanie Szpangi za Walkę Wręcz (Nahkampfspange 2 Stufe)

Nadanie do Odznaki II stopnia srebrnej za 30 di walki wręcz (bezpośrednia bliskość wroga), datowane 10.06.1944 r., podpisane własnoręcznie przez dowódcę 151 pułku grenadierów. Odznaczenie ustanowione 25.11.1942 r.

Stan zachowania: