Niemcy III Rzesza Nadanie odznaki trałowców

40 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 550 %

Nadanie do Odznaki Dla Załóg Trałowców i Transportowców (Kriegsabzeichen fur Minensuch – Uboots-jagd und Sicherungs-verbande)

Nadanie datowane 3.6.1944 r., własnoręcznie podpisane przez dowódcę 5 Dywizjonu Trałowców kontradmirała Gunther Horstmann.

Odznaka dla Załóg Trałowców / Eksortowców ustanowiona 31.08.1940 r. przez Wielkiego Admirała Readera w dowód uznania dla sukcesów marynarzy uczestniczących w niezwykle ryzykownych operacjach trałowania (rozminowywania), konwojowania i tropienia okrętów podwodnych wroga.

Stan zachowania: