Niemcy III Rzesza. Zestaw Nadań: Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern + Kriegsverdienstmedaille

60 PLN
Cena końcowa: 180 PLN
Przebicie: + 200 %

Zestaw Nadań: Krzyż Zasługi Wojennej (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern) + Medal Zasługi Wojennej (Kriegsverdienstmedaille)

Nadanie do Krzyża datowane 26.08.1942 r. nadane przez samego d-cę Luftwaffe marszałka Goringa.

Nadanie do Medalu datowane 1.09.1944 r. z faksymilą Szefa Kancelarii Rzeszy ministra Otto Meissnera, sucha pieczęć Meissnera. Stan Nadania bardzo dobry.

Do Nadania przynależy pismo Prezydenta niemieckiej kolei z gratulacjami do żołnierza z okazji otrzymania przez niego tego Krzyża.

Stan zachowania: