Niemcy III Rzesza różne nadania do medali + etui

50 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 420 %

Zestaw Nadań: medal za Służbę w Policji (Polizei – Dienstauszeichnung 2. Stufe fur 18 Jahre) + dwa Nadania do Medalu za Służbę dla Niemieckiej Służby Pracy RAD (Dienstauszeichnung fur den Reichsarbeitsdienst Vierter Stufe) 4 Jahre + medal za Służbę w Policji (Polizei – Dienstauszeichnung 4.-3. Klasse + etui do medalu za Służbę w Policji za 18 lat z napisem „18”).

Zestaw obejmuje:

1)            Nadanie za Służbę w Policji datowane 7.03.1939 r. z faksymilą Szefa Kancelarii Rzeszy ministra Otto Meissnera, sucha pieczęć Meissnera. Stan bardzo dobry.

2)            Nadanie do Medalu za Służbę dla Niemieckiej Służby Pracy RAD (Dienstauszeichnung fur den Reichsarbeitetsdienst Vierter Stufe) za 4 lata służby datowane 26.02.1942 r. z faksymilą Szefa Kancelarii Rzeszy ministra Otto Meissnera, sucha pieczęć Meissnera

3)            Nadanie do Medalu za Służbę dla Niemieckiej Służby Pracy RAD (Dienstauszeichnung fur deen Reichsarbeitetsdienst Vierter Stufe) za 4 lata służby datowane 4.04.1939 r. z faksymilą Szefa Kancelarii Rzeszy ministra Otto Meissnera, sucha pieczęć Meissnera.

Stany dobre.

4)            Etui do Medalu za Służbę w Policji (Polizei – Dienstauszeichnung 2. Stufe fur 18 Jahre) stan bardzo dobry.

Stan zachowania: