Niemcy III Rzesza nadanie za Bitwy Pancerne

40 PLN
Cena końcowa: 300 PLN
Przebicie: + 650 %

Nadanie Odznaki Za Bitwy Pancerne SREBRNA! (Panzerkampfabzeichen in Silber)

Niezwykle rzadkie Nadanie do Odznaki Pancernej klasy SREBRNA! Datowane 10.09.1941 r., dla żołnierza 79 kompanii łączności 4 dywizji pancernej, walczącej na froncie Wschodnim. Praktycznie nie występuje w obrocie kolekcjonerskim.

Nadanie podpisane odręcznie przez gen. Mjr Willibald Freiherr von Langermann, d-cę dywizji odznaczonego Liśćmi Dębu do Krzyża Rycerskiego EK.

Stan zachowania: