Niemcy III Rzesza zestaw (3) nadania

100 PLN
Cena końcowa: 270 PLN
Przebicie: + 170 %

Zestaw 3 Nadań do medali za Służbę w Wehrmachcie (Dienstauszeichnung)

Zestaw Nadań obejmuje:

1)            Nadanie do Medalu za Służbę w Wehrmachcie (Dienstauszeichnung III. Klasse fur 12 Jahre) datowane 3.10.1936 r., podpisae przez drugiego admirała bazy marynarki wojennej Morza Północnego

2)            Nadanie do medalu za Służbę w Wehrmachcie (Dienstauszeichnung 3. Stufe fur 12 Jahre) datowane 1.10.1936 r.

3)            Nadanie do medalu za Służbę w Wehrmachcie (Dienstauszeichnung 4. – 3. Klasse fur 12 jahrige) datowane 6.08.1937 r. Ciekawe graficznie, rzadkie.

Różne grafika Nadań, stan bardzo dobry.

Stan zachowania: