Krzyż Niemieckiego Orła (Deutscher Adlerorden Verdienstkreuz 3. Stufe) w etui UNIKAT

200 PLN
Cena końcowa: 2 500 PLN
Przebicie: + 1150 %

Jedno z najważniejszych odznaczeń III Rzeszy. Wersja Orła z Mieczami na wstążce.

Wykonany w srebrze, złocony, emaliowany. Kompletny z oryginalną wstążką z mocowaniem do munduru. Czerwone oryginalne etui z nadrukowanym faszystowskim logo. Wewnątrz etui na górnej poduszce napis: „Deutscher Adlerorden III. Stufe mit Schwertern”. Piękny niespotykany egzemplarz.

Stan zachowania: