Niemcy III Rzesza Zestaw nadań do odznak Szpanga za Walkę Wręcz + za Kampanię Zimową na Wschodzie+ inne

60 PLN
Cena końcowa: 285 PLN
Przebicie: + 375 %

W skład zestawu wchodzi:

- nadanie do Odznaki „Szpanga za Walkę Wręcz”  1 stopnia (Nahkampspange 1 Stufe) za uczestnictwo przez 15 dni w walce bezpośredniej, datowane 28.10.1944 r., podpisane przez dowódcę 2 pułku grenadierów pancernych mjr. Friedrich.

- nadanie do Medalu za Kampanię Zimową na Wschodzie (Winterschlacht im Osten), datowane 14.12.1942 r.

- 8 innych dokumentów, w tym Kennkarte ze zdjęciem, Arbeits-pass.

Stan zachowania: