Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1586, Ryga NGC MS62

400 PLN
Cena końcowa: 440 PLN
Przebicie: + 10 %

Odmiana z dużą głową króla.

Wspaniale zachowany egzemplarz,  połysk menniczy, delikatna patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Iger R.86.1.a (R)

Stan zachowania: NGC MS62