Polska/Czechy. Wacław II. (1300-1305). Grosz praski

180 PLN
Cena końcowa: 235 PLN
Przebicie: + 31 %

Aw.: Korona, napisy otokowe
Rw.: Lew czeski w lewo, napisy otokowe

Czytelny i ładnie wybity egzemplarz. Delikatna patyna, połysk.

Kopicki 10013

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 3,73 g Ag