Władysław ll Wygnaniec (1138-1146). Denar

450 PLN
Cena końcowa: 1 400 PLN
Przebicie: + 211 %

Aw.: Rycerz z mieczem nad jeńcem.
Rw.: Orzeł chwytający zająca.

Ładnie zachowany egzemplarz. Wiekowa patyna, wyraźne  detale. Mały ślad po zawieszce.
Rzadsza moneta w tym stanie zachowania.

Kopicki 53 (R2)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 0,49 g Ag