Władysław Herman (1081-1102). Denar, Kraków lub Płock

320 PLN
Cena końcowa: 550 PLN
Przebicie: + 72 %

Aw.: Głowa w lewo
Rw.: Budowla z trzema wieżami

Ładnie zachowany egzemplarz, minimalnie niedobity, patyna. Rzadka moneta.

Kopicki 32 (R1)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 0,91 g Ag